Bonusy elektrického grilu Braun, ktoré vám zjednodušia grilovanie

Bonusy elektrického grilu Braun, ktoré vám zjednodušia grilovanie

Grilovanie má nezabudnuteľné čaro. Spája rodinu či priateľov a umožňuje pripraviť chutné, zdravé a výživné jedlá pre malých i veľkých. Grilované mäso, zelenina, sendviče, či dokonca zapekané dobroty pripravované priamo na stole umocňujú zážitok z grilovania.

Domáci gril teda nie je len o príprave raňajok, obeda a večere, ale aj o utužovaní rodinných a priateľských vzťahov. Populárne v tomto smere sú najmä elektrické grily, určené na používanie v interiéri. Spájajú v sebe pokročilé funkcie, reguláciu teploty počas grilovania a jednoduché ovládanie. Rozdeľujú sa do viacerých kategórií, pričom najznámejší je kontaktný gril.

Kontaktný gril Braun patrí medzi multifunkčné elektrické grily

Kontaktný gril využijete na prípravu pestrej škály pokrmov v pohodlí domova priamo na vašom stole. Jedným z jeho benefitov je rovnomerné grilovanie rôznych druhov potravín, intuitívne ovládanie, nenáročnosť na čistenie a, samozrejme, spratnosť.

Ak hľadáte skutočne výnimočný zážitok z grilovania, kráľom medzi elektrickými grilmi je multifunkčný kontaktný gril MultiGrill. Pozrite sa spolu s nami na to, čím všetkým vám zjednoduší grilovanie.

Poradí si s prípravou raňajok, obedov i večerí

Elektrické kontaktné grily Braun MultiGrill si poradí s prípravou raňajok, obedov i večerí nasladko i naslano. K dispozícii máte 3 typy vysoko výkonných platní a 3 nastaviteľné polohy grilovania a varenia. Tie vám zaistia jednoduchú prípravu šťavnatých steakov, opečených sendvičov, lahodných palaciniek či dokonca vaflí.

Slúži na grilovanie v kontaktnej i otvorenej polohe a má aj funkciu rúry

Ako je spomenuté vyššie, elektrický gril MultiGrill je všestranný, pretože disponuje tromi polohami grilovania a varenia. Čo to znamená? Ak máte naponáhlo, využijete kontaktnú polohu grilovania, ktorá sa vyznačuje tým, že skráti dobu prípravy pokrmov na minimálny čas.

V prípade, že si chcete vychutnať jedinečný zážitok z grilovania, tou správnou polohou je tá otvorená. V tomto prípade máte k dispozícii obe grilovacie platne. Potrebujete grilovať krehké potraviny, ako napríklad ryby? Tou správnou voľbou v tomto prípade je na nezaplatenie funkcia rúry, teda grilovanie z oboch strán bez toho, aby sa pokrm dotýkal hornej platne.

Ponúka hladkú i rebrovanú platňu i platňu na vafle

Kontaktný elektrický gril Braun MultiGrill dokáže pripraviť snáď každé jedlo a dodať mu typickú štruktúru. Rebrovaná grilovacia platňa je určená na grilovanie steakov či pečenej zelenine. Hladká grilovacia platňa poslúži na prípravu voňavých sladkých palaciniek či vajíčok. Ak máte doma deti či dospelých s maškrtnými jazýčkami, platňa na vafle so špeciálnym vysokým okrajom bude využívaná viac ako často.

Zabezpečuje rýchly a rovnovmerný ohrev

Ak máte doma malých či veľkých hladošov, viete, že grilovanie trvá niekedy dlho. To však neplatí vtedy, keď máte doma elektrický gril značky Braun. Ten je výnimočný tým, že špeciálne liate platne majú v sebe zabudované vykurovacie telesá. Vďaka tomu je ohrev rýchlejší a rovnomernejší.

Oceníte aj dva nezávislé termostaty, čiže každá varná doska má svoje nastavenie i ovládanie teploty. Príprava dvoch rôznych pokrmov teda nebola nikdy jednoduchšia.

Má nádobku na tuk, funkciu prudkého opekania a je vhodný do umývačky

Chcete grilovať zdravo bez vysokého obsahu tuku? Nádobka na tuk je určená na odvádzanie prebytočného tuku zo šikmej a naklonenej konštrukcie grilu.

Elektrický gril MultiGrill disponuje funkciou Sear, ktorá umožňuje zatiahnutie alebo prudké opekanie potravín. Tým pádom dôjde k vytvoreniu chrumkavej kôrky a šťava zostáva vo vnútri.

Ak vás desí náročné čistenie bežných grilov, pri elektrickom grile Braun tento scenár nehrozí. Všetky platne môžete totiž umývať v umývačke riadu.